KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14906588
nr 1490 6588
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Tvätten". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:10:22
18/9 17:36:19
100 kr
19/9 19:05:23
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano